Spoznajme sa lepšie

Vymysleli sme Dotykačku – české riešenie pokladničných a platobných systémov pre malých a stredných podnikateľov v segmente gastronómie, retailu a služieb. Poďme sa zoznámiť!

5

európskych trhov

7 rokov

skúseností

25+ tisíc

používateľov

120+ miliónov

účteniek ročne

O našej spoločnosti

Vznikli sme v roku 2015 a z dynamicky sa rozvíjajúceho start-upu sme sa dostali medzi európskych lídrov na trhu moderných pokladničných systémov. Úspešné pokladničné riešenie vyvinuté na platforme Android poskytuje živnostníkom, malým a stredne veľkým firmám spoľahlivý nástroj na zefektívnenie ich podnikania.

Na čom si zakladáme

SPOĽAHLIVOSŤ 

Zodpovednosť, profesionalita, dôvera, bezpečie, podpora, kvalita.

JEDNODUCHOSŤ

Intuitívnosť, chytrosť, jednoduché na naučenie a použitie, dostupnosť.

POROZUMENIE

Hodnota, účelnosť použiteľnosť, efektivita, spolupráca,      počúvanie.

Dotykačka pomáha podnikom rásť. Digitálne a jednoducho

Skupina Dotykačka ČR s.r.o., do ktorej okrem Dotykačky patrí aj Smart Software s pokladňou Markeeta, zamestnáva 130 ľudí v troch krajinách. Celkovo s materskou spoločnosťou Solitea obsluhuje viac ako 25 000 platiacich užívateľov. 

Celosvetovo si aplikáciu Dotykačka stiahlo na svoje zariadenia vyše 100 000 užívateľov. Spoločnosť má teraz obchodné zastúpenie v Česku, Poľsku, Nemecku a na Slovensku. Už v roku 2016 sa firma zaradila medzi TOP 100 českých najlepších spoločností.

VÍZIA & MISIA

Veríme, že moderné technológie môžu zefektívniť podnikanie, šetriť čas a zlepšovať služby. Správne technológie sú jednoducho použiteľné a dostupné pre každého podnikateľa.

Poskytujeme šikovný, spoľahlivý a jednoducho použiteľný obchodný nástroj pre každé pohostinstvo, malé obchody a poskytovateľov služieb.

Toto sme my. Spoločne tvoríme Dotykačku

Kontaktujte nás

Dajte svojmu podniku príležitosť dynamicky rásť.