For Gastro & Hotel 2023: Zažite trojdňový gastronomický festival s Dotykačkou

3. 10. 2023

Tri haly plné najnovších trendov, moderných technológií a inovatívnych nápadov, ktoré môžu výrazne zlepšiť vaše podnikanie. Kulinárske lahôdky, najmodernejšie vybavenie profesionálnych kuchýň, hotelov, novinky zo sveta pohostinstva a nekonečná inšpirácia. For Gastro & Hotel 2023 je udalosťou, ktorú gastronomickí profesionáli aj milovníci lahodných chutí jednoducho nemôžu minúť.

Zastavte sa pri nás a posuňte svoje podnikanie na vyššiu úroveň

Navštívte náš stánok v hale č. 3 a presvedčte sa, prečo sme ideálnym partnerom pre váš biznis. Predstavíme vám revolučné funkcie, ktoré uľahčia vašu každodennú prácu, zefektívnia procesy a pomôžu vám dosiahnuť vynikajúce výsledky. A môžete si ich hneď vyskúšať v praxi. Radi vám zodpovieme všetky vaše otázky, poradíme s výberom vhodného pokladničného systému alebo platobného terminálu a ukážeme vám, ako našu pokladňu využívať naozaj naplno.

Kongres For Gastro & Hotel: pohľad do budúcnosti gastronómie

Neoddeliteľnou súčasťou veľtrhu je každoročne aj odborný Kongres FOR GASTRO & HOTEL – najvýznamnejšia akcia pre profesionálov z oblasti pohostinstva. Ústrednou témou tohto ročníka je NOVÝ ÚDEL: UDRŽATEĽNOSŤ. Kongres sa uskutoční v stredu 1. 11. od 9.30 hod. v Kongresovej sále.

Nenechajte si ujsť najväčšie odborné stretnutie majiteľov, manažérov a exekutívnych pracovníkov hotelov, reštaurácií, kaviarní, penziónov a ďalších ubytovacích a stravovacích prevádzok, dodávateľov z oblasti HoReCa, zástupcov asociácií, zväzov, ministerstiev a odbornej verejnosti organizovanej v Českej republike.

Komentujeme dianie na základe dát

Od 10:45 hod. sa môžete tešiť na komentár Vladimíra Sirotka na tému Víťazi a porazení v gastronómii za uplynulý rok. Príďte sa inšpirovať prednáškou založenou na tvrdých dátach v zrozumiteľnej forme.

  • Ohliadnutie za vývojom gastronómie v posledných mesiacoch.
  • Tržby, zdražovanie, rozdiely v regiónoch.
  • Čo buduje trendy a aké príležitosti má gastronómia pred sebou?