Podcast
o podnikaní
v gastre

Luboš Kastner
& Dotykačka

Ľuboš Kastner je výrazná osobnosť českej gastro scény a stojí za mnohými úspešnými podnikmi a projektami. Jedným z nich je aj Český gastronomický podcast, kde sa rozpráva s vychýrenými osobnosťami a zaujímavými hosťami z odboru. Nenechajte si ujsť komentáre k aktuálnej situácii na gastro scéne, názory a skúsenosti odborníkov zo sveta gastronómie a témy, ktoré rezonujú spoločnosťou. Počúvajte nás na Youtube, Spotify či Apple Podcasts a buďte stále v obraze.

Na čo sa môžete tešiť

Biznisová relácia o ekonomických potrebách, vhľadoch, nápadoch a skúsenostiach s rešpektovanými odborníkmi z českej gastronómie. Moderátor Luboš Kastner sa vie pýtať tie správne otázky tých najpovolanejších ľudí.

Medzi hosťami sa v minulosti objavili napr. Zdeněk Pohlreich, Přemek Forejt, Marek Fichtner, Ján Pančuchár, Lukáš Hejlík a ďalšie zvučné mená z gastro sveta.

Onedhlo prinesieme presah aj na slovenskú scénu, buďte pri tom!

Kto je Luboš Kastner?

Luboš Kastner je členom predstavenstva a Garantom projektu Moje restaurace Asociácie malých a stredných podnikov a živnostníkov Českej republiky. Marketingový profesionál podnikajúci v gastronómii je aktívny v spolupráci s Hospodárskou komorou ČR a na lokálnej úrovni vo výbore pre cestovný ruch Plzeňského kraja. Po štúdiu ekonómie a úspešnej dráhe v rámci korporácie nadväzuje na rodinné podnikateľské korene a spoločne s kolegami buduje modernú gastronomickú skupinu Hospodska. Jeho cieľom je dosiahnuť väčšiu profesionalizáciu a rešpekt pre odbor gastronómie.

Nech je vás počuť

Podnikáte v oblasti gastronómie a máte svetu čo povedať? Nenechávajte si to pre seba. Podeľte sa s nami o svoj príbeh a skúsenosti z praxe. Máte jedinečnú možnosť ovplyvniť obsah podcastu. Napíšte nám, aké témy by sme nemali vynechať alebo nám pošlite tip na zaujímavého hosťa.

Najnovšie epizódy

Kontaktujte nás

Dajte svojmu podniku príležitosť dynamicky rásť.