Dotykačka & Shoptet

Majte prehľad o predajoch! Každý nákup na predajni aj na e-shope sa synchronizuje –⁠ vy aj vaši zákazníci budete mať dokonalý prehľad o aktuálnej zásobe produktov.

Prečo využiť doplnok pre Shoptet

Prepojte svoj e-shop s pokladnicou

Jednoduchá aktivácia

Prepojenie Dotykačky a Shoptetu si nainštalujete jednoducho. Jediné, čo potrebujete, je mať vlastnú pokladnicu Dotykačka s aktívnou licenciou. Rovnako ďalšie ovládanie doplnku je ľahké na pochopenie.

Synchronizácia vám ušetrí čas

Vďaka prepojeniu všetkých produktov medzi e-shopom a pokladnicou sa automaticky synchronizujú aj všetky skladové pohyby. Nebudete tak strácať čas nad prepisovaním každej položky.

Majte v tom poriadok

Skladové pohyby vytvorené na základe predaja, naskladnenia, odpisu či inventúry v e-shope budú synchronizované do skladov v pokladnici Dotykačky a rovnako aj naopak. Majte vo svojom podnikaní prehľad.

Rozšírenie ponuky

Predaj cez internet je na vzostupe – keď máte e-shop, dávate zákazníkom ďalšiu možnosť, ako u vás nakúpiť. Pri prepojení s pokladnicou môžete predávať z kamennej prevádzky aj z internetu. S prehľadom a bez chýb.

Ako pomáha prepojenie v praxi?

Doplnok vie spárovať produkty a sklady vo vašom e-shope s tými v Dotykačke a automaticky ich synchronizuje. To znamená, že skladové pohyby vytvorené na základe predaja, naskladnenia, odpisu či inventúry v e-shope, budú synchronizované do skladov v pokladničnom systéme Dotykačka a funguje to aj naopak.

Zbavte sa slepých miest medzi e-shopom a pokladnicou

Prepojte systémy a získajte automatickú synchronizáciu všetkých skladových pohybov. Stačí sa ozvať.

Mohlo by vás zaujímať

Akú licenciu potrebujem na používanie tohto doplnku?

Na prepojenie vášho e-shopu s pokladnicou potrebujete licenciu NEOBMEDZENE.

Na čo mi tento doplnok bude?
Podnikatelia, ktorí majú e-shop a zároveň odbavujú zákazníkov aj na kamennej predajni s pokladničným systémom Dotykačka, ocenia významnú úsporu času.
Ako sa prepojenie aktivuje?
Pre aktiváciu stačí, keď na predajni používate pokladničný systém Dotykačka a nainštalujete si tento doplnok. V pokladni stačí mať aktívny licenčný kľúč a môžete začať.
Ako sa nastavuje pripojenie?
Doplnok sa nastavuje veľmi jednoducho. Pre správnu synchronizáciu skladových pohybov je dôležité párovanie produktov. Samotné párovanie produktov prebieha automaticky v prostredí doplnku na základe čiarových kódov. Stačí teda evidovať čiarové kódy v oboch systémoch. Doplnok tieto produkty rozpozná a prepojí. Funkčnosť doplnku je podmienená čiarovými kódmi.
Čo všetko uvidím po prepojení Shoptetu s Dotykačkou?
Môžete si vyhľadať konkrétne produkty na základe ich identifikátorov, čiarových kódov alebo názvov. Produkty môžete filtrovať podľa spárovaných a nespárovaných alebo duplicitných EAN kódov. V rámci správneho fungovania doplnku je totiž dôležité zachovať unikátnosť čiarových kódov. Tiež uvidíte zobrazenie celkového množstva načítaných produktov v prehľade, možnosť radenia stĺpcov a stránkovania pri väčšom počte produktov.
Kde nájdem obchodné podmienky?
Všeobecné obchodné podmienky sú k dispozícii na tejto stránke.