Inšpirujte sa od najlepších na výnimočnej gastro konferencii

6. 4. 2023
V dňoch 4. – 6. mája sa v pražskom O₂ universum odohrá gastronomický koncert všetkých zmyslov. Makro Czech Gastro Fest je ideálnou príležitosťou zoznámiť sa s najnovšími gastronomickými trendmi a nadviazať dôležité obchodné spojenia. Urobte si výlet do fantastickej Prahy a posuňte svoje gastro pôsobenie o krok ďalej.

Tisíce profesionálov pod jednou strechou

Experti z radov kuchárov, barmanov, someliérov, baristov a ďalších majstrov svojho odboru budú vzájomne zdieľať svoje znalosti a skúsenosti. Máte jedinečnú šancu osobne stretnúť špičky českej gastro scény, rozšíriť si svoje vedomosti na odborných prednáškach a seminároch alebo si v rámci workshopov vyskúšať napríklad profesionálnu prípravu kávy. Súčasťou nadupaného programu je aj najprestížnejšia kuchárska súťaž Bocuse d’Or.

4 poschodia gastronomických zážitkov

Čakajú na vás dych vyrážajúce barmanské show, naučíte sa párovať pokrmy s vhodným nápojom, porciovať veľké ryby a mnoho ďalších zručností. Získate tipy, ako zvýšiť profitabilitu vášho menu alebo ako môže digitalizácia či nové technológie pomôcť vášmu podniku. Príďte si vypočuť zaujímavé prednášky, diskutovať s odborníkmi a načerpať inšpiráciu pre svoju ďalšiu prácu.

Makro Czech Gastro Fest je nielen o jedle a nápojoch, ale aj o zábave a priateľskej atmosfére. V neformálnom prostredí s pohárom dobrého pitia môžete ľahšie nadviazať nové obchodné partnerstvá. Či už ste profesionál alebo len nadšenec dobrého jedla, na tejto akcii jednoducho nesmiete chýbať.