Moderné Gastro Bratislava 2024: Stretnutie inovácií a trendov

6. 2. 2024

V srdci Európy, konkrétne v Bratislave, sa dňa 22. februára 2024 uskutoční jedinečná udalosť – konferencia Moderné Gastro Bratislava, určená pre odborníkov z gastro sektora, ktorý majú záujem objavovať nové trendy a inovácie v gastronómii. Nechajte sa inšpirovať a staňte sa súčasťou komunity, ktorá formuje budúcnosť gastro sveta.

Program plný hviezdnej inšpirácie

Program udalosti je navrhnutý tak, aby ponúkol niečo pre každého – od prezentácií najnovších technológií v gastro priemysle cez panelovú diskusiu s odborníkmi až po networking. Dozviete sa, ako riadiť expanziu a úspešne rozšíriť podnikanie, ako efektívne využívať moderné technológie aj tipy ako zvýšiť zisky a znížiť náklady.

Na konferencii vystúpi napr. Mykola Nevrev – majiteľ The Midnight Bakery, Josef Dvořák – riaditeľ Wolt Drive, Richard Horváth – Country and company manager SK HU a ďalšie známe osobnosti. Títo rečníci nielenže predstavia svoje inovatívne prístupy a skúsenosti, ale aj sa podelia o tipy a triky, ktoré môžu návštevníci aplikovať vo svojich podnikoch.
 

Príďte sa pobaviť a nadviazať nové spolupráce

Networking je neoddeliteľnou súčasťou události. Umožní účastníkom navzájom sa spoznať, vymieňať si kontakty, skúsenosti a nadväzovať nové obchodné partnerstvá. Pre firmy z oblasti gastra to bude ideálna príležitosť predstaviť svoje produkty a služby priamo cieľovej skupine odborníkov a potenciálnych klientov.

Pozývame vás preto, aby ste sa stali súčasťou tohto výnimočného dňa plného inšpirácie, vzdelávania a nových príležitostí. Moderné Gastro Bratislava 2024 má pre vás pripravený bohatý program, ktorý nesklame.

Zaznamenajte si dátum 22. február 2024 do svojich kalendárov a nezabudnite si včas zabezpečiť vstupenky. Kapacita je obmedzená na 100 účastníkov. Tešíme sa na vašu účasť a na možnosť spoločne objavovať, čo nové nám svet gastronómie prinesie v nadchádzajúcom roku.