Modernizácia podnikania: malá zmena pre veľký výsledok

28. 9. 2023

Technológia sa stále vyvíja, a to, čo bolo inovatívne pred pár rokmi, dnes pôsobí zastarane. Ako podnikatelia možno aj vnímate, že je čas na zmenu, no obavy z komplikovaného procesu vás odrádzajú. Pozrime sa teda na proces a dôvody, ktoré by ste jednoznačne mali zvážiť. Veď každý v biznise vie, že dobre fungujúca pokladňa je neoddeliteľnou súčasťou úspešného podnikania. Alebo nie?

Nové funkcie a možnosti

Moderné pokladničné systémy ponúkajú širokú škálu nových funkcií a možností, ktoré vám môžu pomôcť v správe vášho podniku. Dotykačka prenesie štósy papierov do vášho počítača, tabletu či telefónu. Dáta môžete sledovať doslova odkiaľkoľvek. Počítajte s jednoduchším sledovaním skladových zásob, efektívnym spracovaním faktúr, analýzou dát na podporu lepších obchodných rozhodnutí.

Väčšia efektivita a rýchlosť

Ako môže nový pokladničný systém zvýšiť efektivitu vášho podnikania? Zákazníci Dotykačky si pochvaľujú objednávanie od stola s Mobilným čašníkom. V kuchyni vyjde prehľadný bon s radenými chodmi, takže kuchári vedia, čo a kedy pripravovať.

Rovnako prepojenie platobného terminálu s pokladňou šetrí čas a znižuje chybovosť, keďže zamestnanci nemusia sumu zadávať do terminálu. S rýchlejším a spoľahlivejším systémom teda môžete obslúžiť viac zákazníkov za menej času, čo môže zvýšiť vaše tržby a zlepšiť zákaznícku spokojnosť.

Individuálne nastavenia

Každý podnik má svoje špecifické potreby. Dotykačku si prispôsobíte presne podľa vašich požiadaviek a odvetvia, v ktorom pôsobíte. Vyberte si licenciu s funkciami, ktorá vyhovuje vašim potrebám.

Myslite na bezpečnosť

Ak vás trápi zasekaná pokladňa, ktorá padá v ten najnevhodnejší čas, zarábate si na problém. Pokladnice od Dotykačky zálohujú dáta, aby fungovali aj pri výpadku internetu. To môže ochrániť váš podnik pred rizikami a pokutami spojenými s nedodržiavaním predpisov.Súčasťou platobného terminálu Dotypay je dátová SIM karta, aby ste mohli prijímať platby aj pri odstavenej WiFi sieti.

Stála podpora

O zákazníkov sa vždy postaráme. V prípade nečakaných komplikácií je k dispozícii NONSTOP telefonická podpora. Zákazníkov pravidelne školíme, aby ste naplno využili výhody Dotykačky. Aktualizácie systému sú u nás zadarmo.

Profitujte zo zmeny

Využite bonus 100 € za prechod na Dotykačku! Náš spoľahlivý systém vám vie pomôcť dosiahnuť väčšiu efektivitu, zvýšiť tržby a zlepšiť zákaznícku spokojnosť. Je to jednoduché – stačí sa nám ozvať a spoločne vyberieme ten najlepší pokladničný systém, ktorý bude pre váš podnik najvýhodnejší.

Nebojte sa zmeny a inovácií. Úspechy budú vašou odmenou za rozhodnutie meniť sa a rásť s dobou.

Rozbehnite svoj podnik aj vy

Zanechajte kontakt a využite výhody Dotykačky