Privítajte sezónu

Letná sezóna je za dverami

Leto je už pomaly cítiť vo vzduchu a vonkajšie terasy sú pripravené na nápor nedočkavých zákazníkov tešiacich sa na zmrzlinu aj pohár vína. Zaobstarajte si inteligentných pomocníkov, ktorí vám uľahčia prácu, ušetria čas a pomôžu zaistiť spokojnosť vašich zákazníkov i personálu.

Mobilný čašník zrýchli obsluhu

 • Pomôže odbaviť viac zákazníkov v rovnakom čase
 • Rýchla a plynulá obsluha
 • Vykryje nedostatok personálu
 • Objednávky od stola až do kuchyne či za bar
 • Úspora času a nákladov

Prijmite vyššie sprepitné pri platbách kartou

 • Motivačné dlaždice na obrazovke platobného terminálu
 • Udelenie sprepitného jediným kliknutím
 • Možnosť zadať vlastnú čiastku alebo voľba sprepitného v percentách
 • Automatické prepojenie s pokladnicou
 • Report sprepitného podľa období aj jednotlivých zamestnancov

Prenosná pokladnica je spoľahlivý partner do terénu

 • Prenosná pokladňa so zabudovanou tlačiarňou
 • Pre stánkový predaj, farmárske trhy, festivaly, zmrzlinové stánky, food trucky a pod.
 • Dlhá výdrž batérie
 • Malé, ľahké a flexibilné zariadenie
 • Pokrytie mimo dosahu Wi-Fi vyrieši dátová karta

Doprajte si odpočinok

 • Dajte si pauzu kľudne aj v sezóne
 • Vzdialená správa vás udrží v obraze
 • Pripojenie odkiaľkoľvek, na horách aj z pláže
 • Prehľad o tržbách, skladoch aj dochádzke zamestnancov
 • Podrobné reporty a analýzy pre efektívnejšie podnikanie

Prečo si vybrať Dotykačku

Starostlivosť o zákazníkov je u nás na prvom mieste

Aby sa vám s Dotykačkou dobre pracovalo a využili ste jej funkcie na maximum, pripravili sme pre vás rozsiahly online manuál s podrobnými návodmi a ukážkami. K dispozícii máte aj portál zákazníckej podpory, Youtube kanál plný praktických videí alebo pravidelné školenia, ktoré sú pre našich zákazníkov úplne zadarmo.

Technická podpora 24/7 zadarmo

Naši špecialisti sú tu pre vás nonstop a vždy vám ochotne poradia a pomôžu so správnym nastavením. Môžete volať alebo písať cez deň, v noci, cez víkendy aj štátne sviatky. V prípade, že budete chcieť pomôcť s inštaláciou alebo zaškolením personálu, môžete si objednať aj spoplatnený výjazd technika až k vám na prevádzku.

Kompletné riešenie od jedného dodávateľa

Získate cenovo výhodné riešenie pokladnice a platobného terminálu od jediného dodávateľa. Čím vyšší budete mať obrat na termináli, tým väčšiu zľavu vám dáme na licenciu Dotykačka. Môžete tak ušetriť až 162 eur ročne. A s vyšším typom licencie sa vám navyše znížia transakčné poplatky. Vybavenie je jednoduché a s nastavením vám radi pomôžeme.

Dokonalý prehľad kedykoľvek a kdekoľvek

Vzdialená správa vám ukáže celé podnikanie ako na dlani, v pohodlí domova alebo pokojne z pláže, z mobilu, tabletu alebo počítača. V reálnom čase zobrazí prehľad tržieb, stav skladu alebo dochádzku zamestnancov. Umožní vzdialene vykonávať všetky nastavenia, hromadné naskladnenie, inventúru alebo kompletnú analýzu predajov a ziskovosti.

Kontaktujte nás

Dajte svojmu podniku príležitosť dynamicky rásť.

Často kladené otázky

Prečo používať Mobilného čašníka?

Zohnať v dnešnej dobe spoľahlivých a zodpovedných zamestnancov nie je ľahké. Nedostatok personálu a náklady s tým spojené pomôže vyriešiť Mobilný čašník. Objednávky vám poletia od stola až do kuchyne, vďaka čomu stihnete odbaviť viac hostí v rovnakom čase. Zamestnanci ušetria desiatky krokov denne a obsluha tak bude oveľa rýchlejšia a plynulejšia. Spokojní tak budú všetci - vy, váš personál a predovšetkým vaši zákazníci.

Ako získať vyššie sprepitné?

Mnoho podnikov sa bráni bezkontaktným platbám z dôvodu, že by prišli o sprepitné. Rozhodli sme sa tento mýtus odstrániť a prinášame funkciu Chytré sprepitné. Tá umožní zákazníkom udeliť tringelt jediným ťuknutím na obrazovke platobného terminálu. Vyzve ich buď na zaokrúhlenie čiastky, prípadne im ponúkne platbu sprepitného v percentách. Všetky pokyny sú navrhnuté tak, že k sprepitnému priamo motivujú. Odmietne tak len málokto.

Ako aktivovať/deaktivovať pokladňu?

Ak vaša pokladňa spala mimo sezónu dlhým zimným spánkom, nezabudnite ju včas prebudiť a znovu aktivovať licenciu. Stačí zavolať na našu infolinku +421233418372 alebo napísať mail info@dotykacka.sk

Pre koho je vhodná prenosná pokladnica?

Sezónne prevádzky – to sú predovšetkým farmárske trhy, food festivaly, zmrzlinové stánky, ale aj najrôznejšie pojazdné predajne, food trucky a ostatný stánkový predaj. Prenosná pokladňa je spoľahlivým parťákom pre mobilné prevádzky, ktoré potrebujú predovšetkým malé flexibilné zariadenie so zabudovanou tlačiarňou a dlhou výdržou batérie. Sadne tak akurát do ruky, je ľahká takže vám nebude nikde zavadzať. Môžete ju využiť aj pri rozvoze tovaru k zákazníkom. Mimo dosahu Wi-Fi vám pokrytie vyrieši dátová karta a vy tak môžete obchodovať prakticky odkiaľkoľvek.

Čo je Vzdialená správa a načo je dobrá?

Byť na nohách od rána do večera a venovať sa naplno svojmu podnikaniu je vyčerpávajúce. Nebojte sa na chvíľu vypnúť a odísť na dovolenku. So Vzdialenou správou budete mať svoj podnik ako na dlani pokojne aj z pláže. Môžete v nej ľahko skontrolovať výšku tržieb, stav skladových zásob alebo dochádzku svojich zamestnancov.