Súťaž pre podnikateľov, ktorí chcú mať v biznise prehľad a poriadok

Dotykačka je spoľahlivý pokladničný systém s platobnými službami, ktorý si pochvaľujú stovky spokojných užívateľov. Buďte aj vy jedným z nich a zapojte sa do súťaže, kde si výhru vyberáte sami! Stačí, že v komentári pod súťažným príspevkom označíte podnik, kde si kávu vychutnávate najradšej . Každý fanúšik stránky Dotykačka Slovensko bude do žrebovania zaradený dvakrát! 

O čo súťažíme?

Do súťaže dávame všetky naše pokladnice v akčnej sade. To znamená, že šťastný výherca si vyberie pokladnicu podľa svojho výberu a dostane k nej termálnu tlačiareň na bločky či bony a platobný terminál.

Podotýkame, že naše pokladnice spoľahlivo pracujú aj pri výpadku internetu a po obnovení pripojenia sa všetko automaticky zálohuje a aktualizuje.

Dotykačka KOMPLETNÁ 15,6"

Dizajnová pokladňa s 15,6″ monitorom, ktorá zvládne plynulý chod väčších a náročnejších prevádzok, či už ide o maloobchod, gastro, alebo ubytovacie služby. Prinesie prehľad v evidencii zákazníkov, zamestnancov a dodávateľov. Ubytovacie zariadenia ocenia prehľadný rezervačný systém a gastro prevádzky a maloobchody využijú objednávkový systém.

Dotykačka KOMPLETNÁ 15,6" PLUS

Rozšírená 15,6″ pokladňa so stabilným stojanom a zákazníckym displejom. Vďaka svojej veľkosti spoľahlivo zvládne plynulý chod väčších prevádzok. Zákaznícky displej ponúka možnosť odprezentovať čokoľvek budete potrebovať, prípadne ho využite na to, aby mal zákazník prehľad o svojom nákupe.
 

Dotykačka UNIVERZÁLNA 10"

Kvalitná 10″ dotyková pokladňa so stojanom z kvalitnej ocele. Zadné plexisklo poskytuje priestor, kde môžete vložiť ceduľku s logom či iným reklamným zdelením. Stojan je možné uchytiť k doske stola alebo prichytiť dva stojančeky chrbtom k sebe a vytvoriť si tak zákaznícky displej.

Dotykačka PLATOBNÁ 3v1 5,5" 

Dotykačka PLATOBNÁ je všestranná 5,5″ dotyková pokladňa so zabudovaným platobným terminálom, 58 mm tlačiarňou a čítačkou kódov. Akceptuje platobné karty Visa, Mastercard a Maestro alebo elektronické stravné lístky.

Ako súťažiť

Súťaž prebieha na facebookovej stránke Milujem kávu. Do komentára pod súťažný príspevok stačí označiť podnik, kde si vychutnávate kávu najradšej. Zvýšte si šancu na výhru a staňte sa fanúšikom stránky Dotykačka Slovensko – do zlosovania tak budete zaradený hneď dvakrát!  

Súťaž trvá v období od 21.–30. 9. 2022 a riadi sa všeobecne platnými pravidlami. Výhercu kontaktujeme do správy na Facebooku.